Biraz Mola: Merhaba Avrupa

Şu anda hiç hoşlanmadığım bir şekilde aslında uzun zamandır yapmak istediğim şeyi yapıyorum. Bloğa telefondan yazıyorum. Telefondan mesaj yazmayı bile sevmeyen, beceremeyen ve sinir edici bulan ben, minicik bir veda etmeden ayrılmak istemediğim için bu yola başvurmak durumunda kaldım.Bu gece Almanya'ya uçuyorum ve bir hafta sonra dönmek üzere hayatıma kısa bir mola veriyorum. Sevdiğim iki insanın sıcaklığı ile gönlüm huzur dolu ve kafam rahatken kendime ne zamandır vermek istediğim bir molaydı bu. Gönül isterdi ki, dün gece geç saatlere kadar ödev hazırlamak yerine bloğa uzun bir iç dökmeli yazı yazayım. Fakat şu anda bu koşullarda yazmak bile beni iyi hissettirdi. Ayrıca kafa rahatlığı ile mola veremeyeceksem, neyime veriyorum ki?

Şimdilik buraya koca bir hoşça kal bırakırken; yaz tatili, Ramazan ve keyifle geçirilen zamanlara bir merhaba diyorum. Ve aynısını sizin için de diliyorum. Yakın zamanda görüşmek, dertleşmek ve meydan okumalara devam etmek için şimdilik hoşça kalın. :)

Yorumlar

 1. İyi yolculuklar, iyi tatiller 😊 Arada bir şart böyle tatiller, kafalarımızın başka türlü dağılacağı yok yoksa 😁

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok haklısın. Çok teşekkür ederim. :)

   Sil
 2. Güle git güle güle gel..:) iyi tatiller :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, umarım sen de çok güzel bir tatil geçirirsin. :)

   Sil
 3. Muhtemelen çoktan dönmüşsündür ama önceden görüp de bir şeyler yazamadım... Zaten anlatırsın ama iyi vakit geçirmişsindir umarım. ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorumu yaptığında eve doğru yola çıkmıştım, yeni döndüm. :) İyi vakit geçirme'nin bu halini yeni öğrendim. Gerçekten değişik ama eşsiz vakit geçirdim. Anlatmaya çalışmak için can atıyorum. :)

   Sil

Yorum Gönder