İlkten

Hani herkes bir dönem hayatına yeni ve temiz bir sayfa açmak ister ya... İşte ben de hayatımın o dönemindeyim sanırım. Hatta o dönemin ertesi bile olmuş olabilir. Daha fazla geç kalmamak ve risk alıp mücadele vermek için bu bloğu açtım. Bana her zaman hatırlatsın ve ben vazgeçmek üzereyken bile bana bir Riri'nin var olduğunu umut etmeyi sağlasın diye. Eğer beni duyuyorsan Riri, bir ara hayat belirtileri göster bana. Hani ihtiyacım olduğundan değil de, ben de burada azıcık mutlu olayım diye...

Riri, Riri demişken kim bu Riri diye merak etmemek olmaz. Bir ara -kendime güvendiğim zaman- bununla ilgili ayrı bir yazı yazmak istiyorum. Çünkü dağlara taşlara sığsa bile bu "ilk" yazımda buna üzülmek istemiyorum. Daha başlamadan biter yoksa bu blog işi.

Kıssadan hisse diyerek lafı toparlamaya çalışayım. Bendeniz Roro, bir şekilde içimden geçen her türlü gerekli-gereksiz, duygusal-mantıklı, küfürlü-argolu, haklı-haksız, gerçek-kurgu ve daha çok da sizi ilgilendirmeyecek ama benim paylaşasım geldiği için anlatacağım cümleleri buraya yazacağım. Size anlatacağım. Ama en çok da kendime anlatacağım. Belki kim olduğumu bulurum böylece.

Hoş geldim!

Hoş buldunuz!

Ve görüşmek üzere!Yorumlar

 1. ... Millet ne kadar güzel giriş yazıları yazıyor ya? TT_TT Kim bilir benimki nasıl bir şeydi? Hiç hatırlamıyorum ama kesin fiyaskoydu.
  Neyse!
  Hoş geldin!
  Hoş buldum!
  Ve görüşmek üzere!

  YanıtlaSil
 2. Kendini küçümseme. Ben seni zevkle ve keyifle okuyorum. Hakkında en ufak bir fikrim olmadığı anime yazılarını bile. :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder